fbpx

Kullanım Koşulları

Temel Kullanım Koşulları

Berkayaglar.com.tr’ye hoş geldiniz. Web sitelerimden birini (“Site”) kullanarak, Gizlilik Bildirimim ile birlikte sizinle Şahsım ve Markam) arasındaki ilişkiyi düzenleyen aşağıdaki kullanım şart ve koşullarına uymayı ve bunlara bağlı kalmayı kabul ediyorsunuz, Sitenin sağlayıcısı, Siteyi kullanımınızda. “Sağlayıcı” veya “ben” veya “biz” terimleri Sitenin sahibi Berkay Ağlar’ı ve Markasını ifade eder. “Siz” terimi, Sitemizin kullanıcısını veya görüntüleyicisini ifade eder.

Sitenin kullanımı aşağıdaki kullanım koşullarına tabidir:

 1. Site sayfalarının içeriği ve Sitede yer alan bilgiler sadece genel bilgilendirmeniz ve kullanımınız içindir. Haber verilmeksizin değiştirilebilir.
 2. Sağlayıcı Sitesindeki herhangi bir bilgi veya materyali kullanımınızın riski tamamen size aittir ve bundan sorumlu olmayacağım. Bu Site aracılığıyla sunulan herhangi bir ürün, hizmet veya bilginin özel gereksinimlerinizi karşılamasını sağlamak sizin sorumluluğunuzda olacaktır.
 3. Ek olarak, Sitemize girerek ve kullanarak, aşağıdaki bağlantıdan erişilebilen Gizlilik Bildirimimde bulunan şartlara bağlı kalmayı kabul edersiniz .
 4. Sitede görüntülenen ticari markalar, logolar ve hizmet markaları (“Markalar”) Sağlayıcı ve/veya diğer tarafların mülkiyetindedir. Herhangi bir İşareti, Sağlayıcının veya İşaretlere sahip olabilecek üçüncü şahısların yazılı izni olmaksızın World Wide Web’deki diğer sayfalarda veya Sitelerde meta etiketler olarak kullanmak dahil ancak bununla sınırlı olmamak üzere herhangi bir amaçla kullanmanız yasaktır. Sitede yer alan tüm bilgi ve içerikler telif hakları ile korunmaktadır. Ticari veya kamusal amaçlarla Sitede veya Site aracılığıyla mevcut olan herhangi bir İçeriği değiştirmeniz, kopyalamanız, dağıtmanız, iletmeniz, görüntülemeniz, yayınlamanız, satmanız, lisanslamanız, türev çalışmalar oluşturmanız veya herhangi bir İçeriği kullanmanız yasaktır. Sağlayıcı Sitenin yetkisiz kullanımı tazminat talebine yol açabilir ve/veya suç teşkil edebilir.
 5. Bu Site, üçüncü şahıs materyallerine erişmek için bu Siteden ayrılmanıza izin vererek veya üçüncü şahıs materyallerini “ters” köprüler ve çerçeveleme teknolojisi (“Bağlantılı Site”) aracılığıyla bu Siteye getirerek diğer Sitelere bağlantılar sağlayabilir. Sağlayıcı, bağlantılı bir Sitedeki içeriği değiştirme, güncelleme veya kontrol etme yetkisine sahip değildir. Sağlayıcının bir Siteye bağlantı sağlaması, bu Site, sahipleri veya sağlayıcıları ile ilgili olarak bir onay, yetkilendirme, sponsorluk veya bağlantı değildir. İnternette bulunan herhangi bir bilgiye güvenmenin, kullanmanın veya almanın doğal riskleri vardır ve Sağlayıcı, bağlantılı bir Sitede bu tür bilgilere güvenmeden, bunları kullanmadan veya almadan önce bu riskleri anladığınızdan emin olmanızı tavsiye eder.
 6. Aksi özellikle belirtilmedikçe, Sitedeki veya Sitenin bağlantılı olduğu bir Siteden (“bağlantılı Site”) elde edilen tüm içerik, ürünler ve hizmetler, açık veya zımni hiçbir garanti olmaksızın size “OLDUĞU GİBİ” sağlanmaktadır. satılabilirlik ve belirli bir amaca uygunluk, unvan, ihlal etmeme, güvenlik veya doğruluk dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere zımni garantiler.
 7. Sağlayıcı, (a) Site aracılığıyla Sağlayıcı dışında herhangi bir tarafça yapılan bir görüş, tavsiye veya beyanın doğruluğu veya güvenilirliği, (b) bağlantılı Sitelerde sağlanan herhangi bir içerik veya (c) yetenekleri veya bağlantılı bir Siteden elde edilen herhangi bir ürün veya hizmetin güvenilirliği. Yürürlükteki tüketiciyi koruma yasasının gerektirdiğinin dışında, hiçbir koşulda Sağlayıcı, Site veya bağlantılı bir Site aracılığıyla elde edilen bilgilere veya bağlantılı bir Siteden elde edilen herhangi bir ürün veya hizmete güvenmenizden kaynaklanan herhangi bir kayıp veya hasardan sorumlu olmayacaktır. Site aracılığıyla veya bağlantılı bir Siteden elde edilen herhangi bir görüş, tavsiye veya diğer içeriğin doğruluğunu, eksiksizliğini veya kullanışlılığını değerlendirmek sizin sorumluluğunuzdadır. Lütfen uygun olduğunda profesyonellerin tavsiyelerine başvurun,
 8. Sitede veya bağlantılı bir Sitede yayınlanan bilgiler, yazılımlar, ürünler ve hizmetlerin açıklamaları yanlışlıklar veya yazım hataları içerebilir ve Sağlayıcı bu tür yanlışlıklar veya hatalar için herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Sağlayıcı, Sitedeki içeriğin eksiksiz veya güncel olduğunu garanti etmez veya beyan etmez. Sağlayıcı, Site’deki içeriği güncelleme yükümlülüğü altında değildir. Sağlayıcı, Site’deki içeriği dilediği zaman haber vermeksizin değiştirebilir. Sağlayıcı, Sitede dilediği zaman iyileştirmeler veya değişiklikler yapabilir.
 9. Sağlayıcının, bağlı kuruluşlarının ve ilgili görevlilerinin, yöneticilerinin, çalışanlarının veya vekillerinin sözleşme, haksız fiil, kusursuz sorumluluk veya başka türlü herhangi bir dolaylı, cezai, özel, sonuç olarak ortaya çıkan, arızi veya dolaylı zararlardan sorumlu olmayacağını kabul etmektesiniz. Siteyi veya bağlantılı bir Siteyi kullanmadaki gecikme veya yetersizlik veya Siteyi veya bağlantılı bir Siteyi kullanmadaki gecikme veya yetersizlik ile bağlantılı olarak veya bunlarla bağlantılı olarak ortaya çıkan (kar kaybı, ikame hizmet satın alma maliyeti veya fırsat kaybı dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) , Sağlayıcı bu tür zararların olasılığı konusunda bilgilendirilse bile. Bu sorumluluk sınırlaması, ekipmanınıza bulaşabilecek herhangi bir virüsün bulaşmasını, mekanik veya elektronik ekipmanın veya iletişim hatlarının arızalanmasını, telefon veya ara bağlantı sorunlarını (örn. İnternet servis sağlayıcınıza erişemezsiniz), yetkisiz erişim, hırsızlık, operatör hataları, grev veya diğer işçilik sorunları veya herhangi bir mücbir sebep. Sağlayıcı, Siteye sürekli, kesintisiz veya güvenli erişimi garanti edemez ve etmez.
 10. Sağlayıcı, size hizmet sağlamak için diğer şirketler veya kişilerle sözleşme yapabilir. Sağlayıcının, size hizmetleri sağlamakla bağlantılı olarak kullandığı herhangi bir yüklenicinin herhangi bir eyleminden veya eylemsizliğinden sorumlu tutulamayacağını kabul edersiniz.
 11. Hesabınızın şifrelerini korumak ve kontrol etmek münhasır yükümlülüğünüzdür. Kullanıcı adınız ve şifrenizle bağlantılı olarak gerçekleşen tüm faaliyetlerden münhasıran siz sorumlusunuz. Kullanıcı adınızın ve parolanızın izinsiz kullanımını veya diğer güvenlik ihlallerini derhal Sağlayıcıya bildirmeyi kabul etmektesiniz. Sağlayıcı, yukarıda belirtilen güvenlik yükümlülüklerine uymamanızdan veya hesabınıza erişim izni verdiğiniz herhangi bir kişinin neden olduğu herhangi bir yasal teoriye göre herhangi bir kayıp veya zarardan sorumlu olmayacaktır.
 12. Sağlayıcı, Siteye erişiminizi sebep veya bildirimde bulunmaksızın sonlandırabilir, bu da hesabınızla ilişkili tüm bilgilerin kaybedilmesine ve imha edilmesine neden olabilir. Temel Kullanım Koşullarının doğası gereği fesihten sonra da geçerli olması gereken tüm hükümleri, garanti feragatnameleri ve sorumluluk sınırlamaları dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, fesihten sonra da geçerli olacaktır.
 13. Sağlayıcı Sitesini kullanımınız ve Sitenin bu şekilde kullanımından kaynaklanan herhangi bir anlaşmazlık, kanunlar ihtilafı ilkelerine bakılmaksızın Türkiye Cumhuriyeti yasalarına tabidir. Sağlayıcıyla veya bu web sitesinin kullanımıyla ilgili herhangi bir endişenizi veya sorunu, endişenizi Sağlayıcı ile tam olarak ileterek çözmeye çalışacağınızı kabul edersiniz. Sağlayıcı ile iletişiminiz endişenizi veya sorununuzu çözmezse, endişenizi veya sorununuzu, ihtilafın ortaya çıkmasından itibaren bir yıl içinde Türkiye Sınırları içerisinde bulunan mahkemelere sunmayı kabul edersiniz. Ayrıca, herhangi bir mahkeme davasında başarılı olan tarafın, nihai bir karara varılmasıyla ilgili makul avukatlık ücretlerini ödemeyi kabul edersiniz.
 14. Bu Temel Kullanım Koşulları ve atıfta bulunulan diğer materyaller, Site ile ilgili olarak siz ve Sağlayıcı arasındaki anlaşmanın tamamını teşkil eder ve Site ile ilgili olarak siz ve Sağlayıcı arasındaki önceki veya eş zamanlı tüm iletişim ve tekliflerin (sözlü, yazılı veya elektronik) yerine geçer. Site ve Siteyi kullanımınızla ilgili gelecekteki ilişkiyi yönetir. Bu Siteyi kullanmanızın bir sonucu olarak Sağlayıcı ile mal üretimi için bir sözleşme veya teklife girmeyi ve eğer öyleyse, bu sözleşme veya teklifin şartlarını, bu Temel Şartlardan farklı oldukları ölçüde seçebilirsiniz. Kullan, kontrol edecek. Temel Kullanım Koşullarının herhangi bir hükmünün uygulanamaz veya geçersiz olduğu tespit edilirse, bu hüküm, aksi takdirde Temel Kullanım Koşullarının tam olarak yürürlükte, geçerli ve uygulanabilir kalması için gerekli olan asgari ölçüde sınırlandırılacak veya ortadan kaldırılacaktır. Taraflardan herhangi birinin burada sağlanan herhangi bir hakkı herhangi bir şekilde kullanmaması, bu Sözleşme kapsamındaki diğer haklardan feragat edildiği anlamına gelmez.
 15. Kanunen, hakkaniyet çerçevesinde veya bu Koşullar kapsamındaki diğer haklarımız veya çözüm yollarımızdan herhangi biriyle sınırlama olmaksızın, herhangi bir Ürünü kullanma hakkınız da dahil olmak üzere, herhangi bir geri ödeme veya iptal sağlamadan bu Hizmetleri kullanma lisansınızı tamamen veya kısmen feshedebiliriz. Tamamen kendi takdirime bağlı olarak, bu Koşulların herhangi bir hükmünü ihlal ettiğinizi belirlersem, uygun olan yerlerde taksit ödemeleri yapma yükümlülüğünüz. Bu, Sağlayıcının web sitelerinden herhangi birinde Sağlayıcının diğer müşterilerine yönelik olarak yapılan kaba, taciz edici veya diğer zarar verici ifadeleri içerir, ancak bunlarla sınırlı değildir.
 16. Sağlayıcının hizmetlerini kullanımınızdan kaynaklanan veya bununla ilgili olarak Sağlayıcının, tüm sorumluluk teorilerinden ve tüm dava nedenlerinden kaynaklanan toplam toplam yükümlülüğü, hiçbir durumda, sizden önceki 6 ay içinde Sağlayıcı tarafından fiilen alınan toplam ücret tutarını aşamaz. 
 17. Sağlayıcının hizmetlerini kullanımınızdan kaynaklanan veya bununla ilgili herhangi bir üçüncü taraf iddiasına karşı Sağlayıcıyı tazmin edecek ve zarar görmemesini sağlayacaksınız.
 18. Sağlayıcı, tamamen veya kısmen kendi takdirine bağlı olarak bu sözleşmeyi sizin onayınız olmadan devredebilir.
 19. Siteyi kullanmaya devam ederek, 18 yaşında veya daha büyük olduğunuzu beyan ve garanti etmektesiniz.

Sorumluluk Reddi

Berkayaglar.com.tr, web arama sıralamalarını garanti etmez. Ben ve markamın önerileri, içeriği ve danışmanlık hizmetleri, arama sıralamalarınızı organik olarak iyileştirmeyi amaçlamaktadır. berkayaglar.com.tr, web siteniz için geri bağlantı sağlamaz. Arama motoru sıralamalarını iyileştirmek için çaba sarf ederken her zaman arama motoru sağlayıcılarının ilgili yönergelerine uyun.

Genel olarak, anahtar kelime doldurma, gizleme, gizli yönlendirmeler, yanıltıcı işaretleme, yinelenen içerik, giriş sayfaları, satın alma bağlantıları veya sosyal ağ sitelerine spam gönderme dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, aldatıcı veya kötüye kullanım olarak kabul edilen uygulamalardan kaçınmalısınız.